fbpx

İnsanlar hastalık, yaşlılık ve engelli olma durumlarında gündelik yaşamlarından uzaklaşıp daha konforlu bir alana ihtiyaç duyabilirler. Alışkanlıkları ve özgürlükleri kısıtlandığı içinde farklı bir çözüm arayışına girerler. Engelli merdiven asansörü, konforlu ve güvenli bir çözümdür. Engelli merdiven asansörü fiyat konusunda da size ekonomik bir seçenek olur.

Yakınlarınızı ya da kendinizi, engelli olma durumunuz var ise rahat ettirmek için yüksek kapasiteli, konforlu ürünlere yönelebilirsiniz. Engelli merdiven asansörü fiyatları oldukça ekonomik ve her bütçeye uygun bir şekilde imal edilmektedir. TSE belgesine sahip engelli merdiven asansörü, istediğiniz şekilde de tasarlanmaktadır. İstediğiniz yere transfer olmanıza yardımcı olan asansör, yüksek ağırlıklara dayanıklıdır.

merdivenasansor

Engelli merdiven asansörü nasıl çalışır derseniz otomatik güvenlik barları ve rampaları arasında tamamen harekete senkronize olmaktadır. Platformun açılış ve kapanışı da hız kontrollüdür. Merdiven engelli asansörü rayları kısa sürede monte edilir ve platform ray üzerine geçirilip ray içlerindeki bakır barlara enerjisi verilerek çalıştırılmaktadır.

Engelli merdiven asansörü fiyatları, pratik montajı ve ithal ürünlerde yaşanan birkaç haftadan başlayan uzun teslim süreleri, ekstra maliyet getiren yedek malzeme, nakliye, vergi gibi yorucu süreçlerden sizi kurtaran hızlı teslim tarihlerine göre çok uygundur. Ayrıca engelli merdiven asansörü, çok az yer kaplayacak şekilde tasarlanmasıyla kullanım kolaylığı sağlar.

Merdiven tipi engelli asansörü fiyatları ekonomiktir ve hayatınıza şıklık katar. Yapılan ücretsiz keşif hizmeti sonunda sizin ihtiyaçlarınıza ve yapılarınıza en uygun engelli merdiven asansörü modeli seçimi ile başlayan projeler, evleriniz için mükemmel asansörlere dönüşecektir. Kurulum, tüm güvenlik kontrolleri ve testler yapıldıktan sonra servis edilir.

engellimerdivenasansoru

Merdiven engelli asansörü, kötü ve zor iklim koşullarına uyum sağlayabilmesi için galvaniz kaplama ile üretilmektedir. Dış alanlarda uygulama için IP55 standartlarında üretilmekte ve tüketicilere farklı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Engelli platform ölçüleri, otomatik açılan 3. flap eklemesi ile tüm merdiven tiplerine kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Multi dil VSR seslendirme robotu ve ışıklı uyarılar; yumuşak kalkış ve duruş ile maksimum konfor sağlar. Ara durak ilavesi de bulunmaktadır.

Engellilerin kullanımı için özel olarak geliştirilen engelli merdiven asansörü, enerji kesilmelerinde kurtarma sistemi ile sizlere her zaman güvenli bir seyahati garanti eder. Engelli merdiven asansörü ile evinizin özgürlüğünü tekrar kazanabileceksiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak olan bu ürünler, kesintisiz sürüş yeteneğine sahiptir.

Merdiven engelli asansörleri çoğunlukla akü ya da batarya grupları ile çalıştırılır. Bir yılı geçmeyen ömürleri ile sürekli yenilenmeleri gerekir. Uzun mesafelerde ya da trafiği yoğun olan mekânlarda kullanımı akünün şarjının bitmesi nedeni ile ani kesintiye uğrar. Artık gelişen teknoloji sayesinde merdiven asansörü raylar üzerinde bulunan bir bakır bara enerji hattı ile elektriğini raylar üzerinden alır ve trafiği çok uzun olan uygulamalarda kesintisiz bir hizmet sağlar.

Merdiven tipi engelli asansörü fiyatları harika bir hız ayarı, kalkış ve duruş rampası, motor aşırı akım ayarı, manyetik fren kontrolü gibi ek özelliklere rağmen makul bir seviyede tutulmuştur. Ayrıca engelli asansörleri garantili ürünler olduğu için bakım hizmetleri de sunulmaktadır.

Engelli asansör sistemleri kapsamında geniş bir ürün yelpazesi sunan firmalar, yüksek güvenlik standartları ile hizmet vermektedir. Ergonomik tasarımı ile kullanımı rahat ve güvenli bir hale getirilmiştir.         Merdiven engelli asansörü, acil alçaltma sistemi, hız sınırlayıcı, sabit basınç komutları, çift elektrik devre koruması, platform üzerinde anti ezilme ve anti kırılma, anti sıkıştırma emniyet düzeneği gibi güvenlik önlemlerine sahiptir. Uygun fiyatlarıyla yaşam alanınıza şıklık ve rahatlık katacaksınız.

 


1 yorum

berat yılmaz · 8 Kasım 2020 20:28 tarihinde

çok faydalı bir yazı olmuş, ellerinize sağık.

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir